</frame>
Szkoła Podstawowa Sportowa  im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach
Lekkoatletyka   Tenis stołowy   Szachy  Judo   Piłka nożna     ODŚWIEŻ STRONĘ
Poczta  Ministerstwo Edukacji Narodowej  Kalendarz roku szkolnego  e-Dziennik  SPORTOWA chmura  Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Sportowej  Facebook Szkoły Sportowej © 2011  Klub Olimpijczyka   SKKT Rajzowicze  Jadłospis
----------------- NUMERY KONT BANKOWYCH -----------------
 
 
Wakacje 2024
 
Kliknij tutajUroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/24:
- 21 czerwca, godz. 1000 - klasy 1, 2, 3
[21 czerwca 2024]
 
Kliknij tutajUroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/24:
- 21 czerwca, godz. 830 - klasy 4, 5, 6
[21 czerwca 2024]
 
Kliknij tutajUroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/24 - klasy 7, 8:
- 20 czerwca, godz. 1630 - klasy 7, 8
[20 czerwca 2024]
 
Kliknij tutajMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w okresie wakacji szykuje dla mieszkańców spragnionych sportowych emocji, szereg atrakcji, które zagwarantują brak nudy i niezapomniane wspomnienia. Zapisy na wycieczki nr tel: 32 317 18 02 - Regulaminy oraz zgody na udział w zawodach/wyjazdach [LINK]
 
Kliknij tutajFilm edukacyjny „Igrzyska olimpijskie w każdej szkole” promujący Dzień Olimpijski - 23 czerwca.
 
Kliknij tutajPozostały jeszcze ostatnie wolne miejsca w ekipie Wolontariuszy ME U20 CEV 2024 w Mysłowicach. Z wielką radością zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnego tworzenia wydarzenia. :) W załączniku przesyłamy deklaracje do wypełnienia dla chętnych - [ZAŁĄCZNIK]
 
Kliknij tutajDbając zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, szczególnie uczęszczających do klas I-III szkół podstawowych, chcemy zwrócić uwagę na dobór odpowiedniego plecaka oraz przyborów szkolnych.
 
Kliknij tutaj
W ramach projektu „Śląskie. Dla Zawodowców” powstała aplikacja, która ma ułatwić uczniom wybór profilu szkoły, w której chcieliby kontynuować edukację, a w przyszłości wybrać zawód. Aplikacja powstała przy współpracy z ekspertami z dziedziny edukacji i doradztwa zawodowego. Narzędzie jest skierowane do uczniów klasy VII - VIII szkoły podstawowej. Darmowa aplikacja informatyczna dostępna jest pod adresem internetowym: [LINK]
 
Kliknij tutaj
Terminy postępowania rekrutacyjnego, a także terminy składania dokumentów do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2024/2025 - [LINK]
 
Kliknij tutaj
Ministerstwo Zdrowia, działając wspólnie z Ministerstwem Edukacji Narodowej, na rzecz zwiększenia stanu zaszczepienia dzieci i młodzieży przeciw chorobom zakaźnym w ramach Programu Szczepień Ochronnych w liście Ministra Zdrowia do rodziców/opiekunów prawnych.
 
Kliknij tutaj
REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH. Przeliczanie punktów za egzamin i oceny na świadectwie.
 
[KLIKNIJ OBRAZEK]
Platforma konkursowa
 
[KLIKNIJ OBRAZEK]
Stres egzaminacyjny
 
[KLIKNIJ OBRAZEK]
Smartfony
 
Kliknij tutajSzukasz pomocy lub wsparcia prawnego w trudnej sprawie? Zapraszamy do skorzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego i mediacji. Zapoznaj się z treścia e-gazetki prawnej, pt.: "PRAWA AUTORSKIE I OCHRONA WIZERUNKU W INTERNECIE”.
 
[KLIKNIJ OBRAZEK]
Przyjaciele szkoły
 
[KLIKNIJ OBRAZEK]
Omdlenia
 
(KLIKNIJ OBRAZEK)
Kliknij tutaj
 
[KLIKNIJ OBRAZEK]
Oferta Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mysłowicach

Dział Poradnictwa Specjalistycznego
 
(KLIKNIJ OBRAZEK)
Kliknij tutaj
 
mLegitymacja
DRODZY RODZICE, przypominam, że w naszej szkole można ubiegać się o mLegitymację. mLegitymację wydaje się kiedy jest już wyrobiona legitymacja w formie papierowej. Na adres mailowy szkoły sportowa@sportosporto.pl należy wysłać zdjęcie dziecka w formacie jpg (5MB) i wypełnić wniosek dostępny na naszej stronie lub w sekretariacie.
Ważność mLegitymacji można przedłużyć. Należy z poziomu ucznia wybrać w aplikacji mObywatel mLegitymację szkolną, następnie funkcję więcej a z menu, które się wyświetli Przedłuż ważność. Następnie proszę, aby dziecko przyszło do sekretariatu po nowy kod QR. Pozdrawiam Justyna Wojak
Wniosek o wydanie mLegitymacji szkolnej - [WNIOSEK]
[2 listopada 2021]
 
Kliknij tutaj Informujemy, że ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów POMAGAMY (800 800 605) od 1 listopada br. zastąpiona będzie telefonem zaufania Rzecznika Praw Dziecka. Nowy bezpłatny numer, pod którym dzieci i młodzież będą mogły otrzymać wsparcie psychologiczne, to 800 12 12 12. Telefon i czat internetowy będą czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
[2 listopada 2021]
 
(KLIKNIJ OBRAZEK)
Kliknij tutaj
 
Kliknij tutaj"CHROŃ DZIECKO PRZED HEJTEM" - spot profilaktyczny. Z treści spotu można dowiedzieć się, czym jest hejt i mowa nienawiści oraz jak reagować, gdy nasze dziecko spotka się z agresją w internecie, szkole czy na ulicy.
 
Kliknij tutajLasy, parki i rezerwaty przyrody znajdują się tu na wyciągnięcie ręki. Na pofałdowanych terenach pokopalnianych nie brakuje górek do wspinania się, jezior i atrakcyjnych ścieżek rowerowych. Do wycieczek po niezwykłych miejscach Górnego Śląska zachęca NIEMAPA.
 
Kliknij tutajTIK to 0 nudy, to CIEKAWE, nauka=zabawa, to easy-peasy. TIK to 0 nudy, to CIEKAWE, nauka=zabawa, to easy-peasy. TIK to 0 nudy, to CIEKAWE, nauka=zabawa, to easy-peasy. TIK to 0 nudy, to CIEKAWE, nauka=zabawa, to easy-peasy. TIK to 0 nudy, to CIEKAWE, nauka=zabawa, to easy-peasy.
 
Szkoła Podstawowa Sportowa im. Olimpijczyków Śląskich  w Mysłowicach

Zebrania z rodzicamiRada Rodziców informuje, że wszelkie dokumenty, rozliczenie i uchwały dotyczące Rady Rodziców, dostępne są w Sekretariacie Szkoły oraz na stronie https://sportosporto.pl w zakładce - RODZICE / Rada Rodziców.

Kliknij tutajW szkole obowiązuje zakaz korzystania z telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych. Wyłącznie na wyraźną informację nauczyciela, w związku z koniecznością wykorzystania urządzenia elektronicznego podczas zajęć lekcyjnych uczeń może korzystać z telefonu na określonej lekcji. Po zakończonej lekcji uczeń zobowiązany jest do wyłączenia i schowania urządzenia...

Nasza szkoła w chmurze Microsoft, czyli możemy korzystać z usługi Office 365. Wszyscy uczniowie uzyskali dostęp z dowolnego miejsca, na dowolnym komputerze do swoich dokumentów oraz m.in. do aplikacji pakietu Office World, Excel, Power Point, bez konieczności instalowania i aktualizacji oprogramowania. Ponadto każdy uczeń w usłudze OneDrive uzyskał przestrzeń dyskową „w chmurze” o pojemności 1 TB.

Kliknij tutajOd 2007 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Sportowej w Mysłowicach, pod kierownictwem Justyny Wojak, Ewy Bień oraz Krzysztofa Kowalka sprawiają swoim młodszym kolegom miły prezent mikołajkowy, wystawiając na scenie Mysłowickiego Ośrodka Kultury przedstawienia teatralne oparte na znanych i popularnych baśniach. Głównym adresatem spektakli są uczniowie przedszkoli i szkół podstawowych, dla których spotkanie z światem teatru stało się już nieodłącznym elementem kojarzonym z okresem świątecznym.

Kliknij tutajObjawy nadużywania mediów cyfrowych
Jeżeli masz SPORTOWĄ odwagę to otwórz i zapoznaj się z treścią tego dokumentu.

Kliknij tutajInformujemy, że budynki szkoły oraz teren boisk szkolnych jest monitorowany w trosce o bezpieczeństwo uczniów szkoły.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Sportowej Justyna Wojak

Kliknij tutajW tej szkole drogi absolwencie, pozostały Twoje wspomnienia, te najmłodsze i najstarsze, kolorowe i czarno białe. Bardzo prosimy o udostępnienie zdjęć klasowych, które przesłane e-mailem (adresat - belferek@sportosporto.pl) lub dostarczone do sekretariatu szkoły zostaną opublikowane w dziale HISTORIA SZKOŁY.

Kliknij tutaj 800 060 800 – Bezpłatna, całodobowa infolinia Głównego Inspektora Sanitarnego,
116 111 – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży,
800 100 100 – Telefon dla rodziców i nauczycieli w sprawach bezpieczeństwa dzieci,
800 12 12 12 – Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka,
112 – Jednolity numer alarmowy obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej.

 
Rzecznik Praw Dziecka
 

ABSOLWENCI
1982 - 2023


NAUCZYCIELE
1982 - 2023


HISTORIA SZKOŁY
1903 - 2023

 

 

 


© Szkoła Podstawowa Sportowa im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach