</frame>
40 LAT Szkoły Podstawowej Sportowej  im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach
Lekkoatletyka   Tenis stołowy   Szachy  Judo   Piłka nożna     ODŚWIEŻ STRONĘ
POCZTA
Poczta
DOSTĘPNOŚĆ
Deklaracja dostępności
KONCEPCJA
Koncepcja pracy
INNOWACJE
Innowacje pedagogiczne
AKCJE
Projekty, akcje, konkursy
WOLONTARIAT
Wolontariat w naszej szkole
KALENDARZ
Kalendarz roku szkolnego
KLUB
Klub Olimpijczyka
BIBLIOTEKA
Biblioteka
ŚWIETLICA
Nasza świetlica
JADŁOSPIS
Stołówka w naszej szkole
Kliknij tutajSzkoła Podstawowa Sportowa w Mysłowicach zaprasza do Mysłowickiego Ośrodka Kultury na niesamowity spektakl teatralny „W pałacu Cesarza” w ramach projektu Sportowcy kochają teatr wraz ze spotkaniem z Mikołajem. Od 2007 r. nasi uczniowie sprawiają młodszym kolegom miły prezent mikołajkowy, wystawiając na scenie MOK-u przedstawienia oparte na znanych baśniach. Głównym adresatem spektakli są uczniowie przedszkoli i szkół podstawowych, dla których spotkanie z światem teatru stało się już nieodłącznym elementem kojarzonym z okresem świątecznym.
 
Kliknij tutajMikołajkowe szaleństwo klasy 1b w sali zabaw
[8 grudnia 2023]
 
Kliknij tutajMikołaj w Sportowej
[6 grudnia 2023]
 
Kliknij tutajDzisiaj uczniowie 5b sami przygotowali Mikołajkową pizzę🍕. Była przepyszna🥰
[6 grudnia 2023]
 
Kliknij tutajKlasy 4 na pływalni
[6 grudnia 2023]
 
Kliknij tutajCzekolady od członków Klubu Olimpijczyka z okazji Mikołaja
[6 grudnia 2023]
 
Kliknij tutajDzisiaj nasi uczniowie uczestniczyli w zajęciach z wolontariuszkami w języku angielskim.
[6 grudnia 2023]
 
[KLIKNIJ OBRAZEK]
Turniej piłki nożnej
 
Kliknij tutajPLEBISCYT EDUKACYJNY 2023 - Miło nam zakomunikować, że w pierwszym etapie plebiscytu edukacyjnym Pani Karolina Dyc, nauczycielka naszej szkoły zajęła PIERWSZE MIEJSCE w Mysłowicach w kategorii NAUCZYCIEL ROKU klas I-III. Jednocześnie otrzymała awans do wojewódzkiego finału. Głosowanie rozpoczęte! - [ZAGŁOSUJ TUTAJ]
Jednak to nie koniec wspaniałych wiadomości! W plebiscycie WYBIERAMY SZKOŁĘ ROKU Sportowa zdobyła PIERWSZE MIEJSCE w Mysłowicach. Głosowanie rozpoczęte! - [ZAGŁOSUJ TUTAJ]
Drodzy Rodzice, bardzo dziękujemy za wszystkie głosy!
[28 listopada 2023]
 
Kliknij tutajSzkolny e-Turniej Santa Claus in Trouble skierowany jest do uczniów klas I -VIII. Przeprowadzony zostanie w szkolnej pracowni informatycznej. Termin przeprowadzenia e-Turnieju: 04.12.2023 – 21.12.2023
[27 listopada 2023]
 
Kliknij tutajPlebiscyt „Podstawowa Szkoła Roku 2024” to nowa inicjatywa, mająca na celu wyróżnienie najwybitniejszych placówek edukacyjnych w kraju, powiatach oraz województwach. Wybór zwycięskiej szkoły odbywa się na podstawie głosowania, w którym biorą udział uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Wybór najlepszej placówki będzie trwał od 15 listopada 2023 roku do 10 stycznia 2024 roku.
[17 listopada 2023]
 
Kliknij tutajSzukasz pomocy lub wsparcia prawnego w trudnej sprawie? Zapraszamy do skorzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego i mediacji. Zapoznaj się z treścia e-gazetki prawnej, pt.: "PRAWA AUTORSKIE I OCHRONA WIZERUNKU W INTERNECIE”.
[25 września 2023]
 
[KLIKNIJ OBRAZEK]
Platforma konkursowa
 
[KLIKNIJ OBRAZEK]
Przyjaciele szkoły
 
[KLIKNIJ OBRAZEK]
Omdlenia
 
(KLIKNIJ OBRAZEK)
Kliknij tutaj
 
[KLIKNIJ OBRAZEK]
Lekki tornister
 
[KLIKNIJ OBRAZEK]
Oferta Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mysłowicach

Dział Poradnictwa Specjalistycznego
 
(KLIKNIJ OBRAZEK)
Kliknij tutaj
 
mLegitymacja
DRODZY RODZICE, przypominam, że w naszej szkole można ubiegać się o mLegitymację. mLegitymację wydaje się kiedy jest już wyrobiona legitymacja w formie papierowej. Na adres mailowy szkoły sportowa@sportosporto.pl należy wysłać zdjęcie dziecka w formacie jpg (5MB) i wypełnić wniosek dostępny na naszej stronie lub w sekretariacie.
Ważność mLegitymacji można przedłużyć. Należy z poziomu ucznia wybrać w aplikacji mObywatel mLegitymację szkolną, następnie funkcję więcej a z menu, które się wyświetli Przedłuż ważność. Następnie proszę, aby dziecko przyszło do sekretariatu po nowy kod QR. Pozdrawiam Justyna Wojak
Wniosek o wydanie mLegitymacji szkolnej - [WNIOSEK]
[2 listopada 2021]
 
Kliknij tutaj Informujemy, że ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów POMAGAMY (800 800 605) od 1 listopada br. zastąpiona będzie telefonem zaufania Rzecznika Praw Dziecka. Nowy bezpłatny numer, pod którym dzieci i młodzież będą mogły otrzymać wsparcie psychologiczne, to 800 12 12 12. Telefon i czat internetowy będą czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
[2 listopada 2021]
 
(KLIKNIJ OBRAZEK)
Kliknij tutaj
 
Kliknij tutaj"CHROŃ DZIECKO PRZED HEJTEM" - spot profilaktyczny. Z treści spotu można dowiedzieć się, czym jest hejt i mowa nienawiści oraz jak reagować, gdy nasze dziecko spotka się z agresją w internecie, szkole czy na ulicy.
 
Kliknij tutajLasy, parki i rezerwaty przyrody znajdują się tu na wyciągnięcie ręki. Na pofałdowanych terenach pokopalnianych nie brakuje górek do wspinania się, jezior i atrakcyjnych ścieżek rowerowych. Do wycieczek po niezwykłych miejscach Górnego Śląska zachęca NIEMAPA.
 
Kliknij tutajTIK to 0 nudy, to CIEKAWE, nauka=zabawa, to easy-peasy. TIK to 0 nudy, to CIEKAWE, nauka=zabawa, to easy-peasy. TIK to 0 nudy, to CIEKAWE, nauka=zabawa, to easy-peasy. TIK to 0 nudy, to CIEKAWE, nauka=zabawa, to easy-peasy. TIK to 0 nudy, to CIEKAWE, nauka=zabawa, to easy-peasy.
 
 
Szkoła Podstawowa Sportowa im. Olimpijczyków Śląskich  w Mysłowicach

Zebrania z rodzicamiRada Rodziców informuje, że wszelkie dokumenty, rozliczenie i uchwały dotyczące Rady Rodziców, dostępne są w Sekretariacie Szkoły oraz na stronie https://sportosporto.pl w zakładce - RODZICE / Rada Rodziców.

Kliknij tutajW szkole obowiązuje zakaz korzystania z telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych. Wyłącznie na wyraźną informację nauczyciela, w związku z koniecznością wykorzystania urządzenia elektronicznego podczas zajęć lekcyjnych uczeń może korzystać z telefonu na określonej lekcji. Po zakończonej lekcji uczeń zobowiązany jest do wyłączenia i schowania urządzenia...

Nasza szkoła w chmurze Microsoft, czyli możemy korzystać z usługi Office 365. Wszyscy uczniowie uzyskali dostęp z dowolnego miejsca, na dowolnym komputerze do swoich dokumentów oraz m.in. do aplikacji pakietu Office World, Excel, Power Point, bez konieczności instalowania i aktualizacji oprogramowania. Ponadto każdy uczeń w usłudze OneDrive uzyskał przestrzeń dyskową „w chmurze” o pojemności 1 TB.

Kliknij tutajOd 2007 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Sportowej w Mysłowicach, pod kierownictwem Justyny Wojak, Ewy Bień oraz Krzysztofa Kowalka sprawiają swoim młodszym kolegom miły prezent mikołajkowy, wystawiając na scenie Mysłowickiego Ośrodka Kultury przedstawienia teatralne oparte na znanych i popularnych baśniach. Głównym adresatem spektakli są uczniowie przedszkoli i szkół podstawowych, dla których spotkanie z światem teatru stało się już nieodłącznym elementem kojarzonym z okresem świątecznym.

Kliknij tutajSZANOWNI RODZICE
Przekazujemy informację przygotowaną przez Głównego Inspektora Sanitarnego przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej na temat potencjalnych zagrożeń związanych z elektronicznymi papierosami.

Kliknij tutajJeśli masz problem, z którym nie chcesz się z nami podzielić bezpośrednio, bo się krępujesz, wstydzisz, jeśli znalazłeś się według Ciebie bez wyjścia, nie potrafisz sobie pomóc, zawsze możesz napisać i wrzucić kartkę do Anonimowej Skrzynki Na Sygnały znajdującej się na dyżurce dużego budynku szkoły.

Kliknij tutajMapa monitoringu jakości powietrza.
Powiadomienie o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu alarmowego dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu.

Kliknij tutajObjawy nadużywania mediów cyfrowych
Jeżeli masz SPORTOWĄ odwagę to otwórz i zapoznaj się z treścią tego dokumentu.

Kliknij tutajInformujemy, że budynki szkoły oraz teren boisk szkolnych jest monitorowany w trosce o bezpieczeństwo uczniów szkoły.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Sportowej Justyna Wojak

Kliknij tutajW tej szkole drogi absolwencie, pozostały Twoje wspomnienia, te najmłodsze i najstarsze, kolorowe i czarno białe. Bardzo prosimy o udostępnienie zdjęć klasowych, które przesłane e-mailem (adresat - belferek@sportosporto.pl) lub dostarczone do sekretariatu szkoły zostaną opublikowane w dziale HISTORIA SZKOŁY.

Kliknij tutaj 800 060 800 – Bezpłatna, całodobowa infolinia Głównego Inspektora Sanitarnego,
116 111 – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży,
800 100 100 – Telefon dla rodziców i nauczycieli w sprawach bezpieczeństwa dzieci,
800 12 12 12 – Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka,
112 – Jednolity numer alarmowy obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej.

 
Rzecznik Praw Dziecka
 

ABSOLWENCI
1982 - 2023


NAUCZYCIELE
1982 - 2023


HISTORIA SZKOŁY
1903 - 2023
e-Dziennik
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Sportowej
 
1,5% dla naszej Szkoły
 
 
Copyright Facebook Szkoły Sportowej © 2011; Wojak Justyna
 
Szkolne Koło Turystyczno-Krajoznawcze przy Szkole Podstawowej Sportowej w Mysłowicach
 
Monitoring
 
Karta rowerowa
 
Bezpłatny Kreator zdjęć do mLegitymacji
 
Polski Komitet Olimpijski
 
Sportowcy kochają teatr, czyli... ZOBACZ nasze przedstawienia
 
DYPLOMY, certyfikaty
 
Sportowa biblioteka audiobooków
 
Logowanie do poczty elektronicznej
 
Platforma e-Learning
 
 
 
Mapa monitoringu jakości powietrza
 
Szkoła na medal
 
Godzina Kodowania
 
Zobacz jakie samoloty latają nad nami
 
10 przykazań bezpiecznego Internetu
1. Pamiętaj, że w Internecie nie wiesz z kim tak naprawdę rozmawiasz.
2. Nie przeglądaj stron oznaczonych ostrzeżeniami o nieodpowiedniej treści.
3. Nie podawaj danych osobowych na podejrzanych stronach.
4. Nie klikaj w podejrzane linki.
5. Pamiętaj swoje hasła i ich nie udostępniaj osobom trzecim.
6. Nie ignoruj ostrzeżeń zapory sieciowej.
7. Przestrzegaj ostrzeżeń programu antywirusowego.
8. Pobieraj tylko legalne pliki.
9. Nie udostępniaj dokumentów nie należących do Ciebie.
10. Pamiętaj o przestrzeganiu zasad dobrego wychowania kiedy surfujesz po Internecie.

 

 

 


© Szkoła Podstawowa Sportowa im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach